Skuteczność jest dla nas priorytetem

Wiemy, że dla naszych klientów najważniejsza jest skuteczność działań. Poniżej prezentujemy wyniki w 3 przykładowych obszarach:

  • Google Ads
  • social media i FB Ads
  • e-mail marketingu i automatyzacji SALESmanago

Google Ads

Prowadząc kampanie Google Ads w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej wygenerowaliśmy 34 tys. przychodu dla sklepu internetowego, z którym współpracowaliśmy.

Wyniki miesięcznej kampanii Google Ads dla sklepu internetowego.
Wyniki miesięcznej kampanii Google Ads dla sklepu internetowego.

SALESmanago

Wysyłając mailingi do bazy świadomie zapisanych użytkowników liczącej niecałe 20 tys. rekordów oraz uruchamiając program powitalny i edukacyjny w ciągu miesiąca wygenerowaliśmy przychód na poziomie 18 tys. zł.

Wyniki wdrożenia automatyzacji i e-mail marektingu za pomocą systemu SALESmanago.
Wyniki wdrożenia automatyzacji i e-mail marektingu za pomocą systemu SALESmanago.

Social media – Facebook

Wykoszystanie real time marketingu – powiązanie prouktu ze świętem narodowym i fajnym zadaniem dla użytkowników wygenerowaliśmy zasięg organiczny posta na poziomie 33 tys. odbiorców. Wsparcie dodatkowym budżetem reklamowym na poziomie 50 zł pozwoliło nam osiągnąć finalny wynik w postaci 46 tys. odbiorców, 6 tys. aktywności, 244 polubień, 230 komentarzy i 42 udostępień. Dzięki funkcji zapraszania do polubienia strony osób, które zareagowały na post, udało się także pozyskać jednorazowo ponad 100 nowych fanów.

Wyniki publikacji postu na portalu Facebook – zasięg organiczny plus budżet reklamowy na poziomie 50 zł.

Social media – Pinterest

Gdy niespełna 2 lata temu zaczynaliśmy prowadzić konto na Pintereście dla Decorami, wiedzieliśmy że będzie ciężko – serwis jest niszowy, o wiele mniej popularny niż FB, ale wierzyliśmy również, że warto podjąć ten trud. Obecnie możemy się pochwalić ponad 30 tys. odwiedzających w miesiącu i klientami trafiającymi do sklepu właśnie z tego źródła. Po zaledwie 2 miesiącach, statystyki uległy niemal odwojeniu, sięgając 57 tys. odwiedzających. Jeśli Twoja firma działa w branży fashion, beauty, interior design lub innej, w której jesteśmy w stanie inspirować czy opowiadać za pomocą obrazów o tym, jak Twoje produkty rozwiązują problemy klientów, to Pinterest jest dla Ciebie. Zgłoś się do nas – chętnie pomożemy

Jeśli chcesz osiągać podobne i lepsze wyniki, skontaktuj się z nami – pomożemy!